Двоє курсантів військової академії за гроші вбили чоловіка

logo
119847_dvoe_kursantiv_vijskovoji_akademiji_za_gr.jpeg


За жорстоке умисне вбивство чоловіка один з винних отримав 15 років в’язниці, а інший, якого судили як співучасника, – 12.

Хлопців засудили рішенням Шепетівського районного суду Хмельницької області. Про це повідомляє “Форпост” з посиланням на выйськову прокуратуру Західної України, – пишуть “Львівські”.

За матеріалами справи випадок стався у грудні, 2016 року. .Жителька м. Славута звернулась до молодиків з проханням вбити свого чоловіка за винагороду. Жінка хотіла позбутись чоловіка через те, що останній претендував на право виховувати їхню спільну дитину. Разом з курсантами замовниця детально спланувала вбивство.

Так, один з хлопців, за умовами плану, прийшов додому до жертви та навмисно наніс чоловіку декілька ударів молотком по голові. Інший хлопець в цей час стояв “для підмоги”, якщо б жертва стала опиратись.

Після подій зловмисники отримали свою винагороду та потягом повернулись до Львова.

За умисне вбивство з користі хлопець, що вбив чоловіка та жінка-замовниця отримали по 15 років ув’язнення, а інший курсант, який допомагав – 12 років. Додатково курсантам призначено оцінку та конфіскацію їхнього майна.


Реклама

А поділитися?