“Є не до кінця розуміння певних людей у громаді”, – Андрій Садовий про переговори із громадою Малехова

logo
33010_e_ne_do_kincja_rozuminnja_pevnih_ljudej_u.jpeg


Міська влада Львова досі не досягла компромісу із громадою села Малехів щодо рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. Переговорний процес наразі триває, а мер Львова Андрій Садовий вірить, що порозуміння буде.

Про це мер Львова заявив у коментарі кореспонденту 032.ua.

Є не до кінця розуміння певних людей у громаді

“Якщо говорити про співпрацю із Малеховим, то це не можна вирішити за один день. Ми зі свого боку почали усі роботи, які обіцяли. Це і будівництво школи, і ремонт мереж у населеному пункті. Є не до кінця розуміння певних людей у громаді. Я думаю, що мають місце певні впливи ззовні. Вважаю, що ми все таки знайдемо порозуміння, але для цього потрібен час. Жодних тисків, деструктивів. Тільки співпраця”, – наголосив Андрій Садовий.

Нагадаємо, що наприкінці вересня цього року громада Малехова відмовилася підписувати договір зі Львовом про спільну співпрацю щодо рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. 

Додамо, що згідно цієї угоди, рекультивація сміттєзвалища мала тривати 4 роки, а Малехівська сільська рада мала надати Львову земельну ділянку для будівництва нової дамби і для складування сміття, яке буде підпирати тіло полігону.

Згодом, мер Львова Андрій Садовий пообіцяв збудувати у Малехові школу, амбулаторію і дитячий садок. 


Реклама

А поділитися?