Екологічна катастрофа під Києвом: люди блокують львівські сміттєвози (ВІДЕО)

logo


Під Києвом назріває екологічна катастрофа, масштабніша за львівську. Сміття не довозять до заводу Енергія, а скидають у Києво-Святошинському районі.

Мешканці сіл Тарасівка і Крюківщина навіть організували імпровізований блок-пост біля сміттєзвалища, бо потерпають від постійного смороду та невиліковних хвороб, йдеться у сюжеті Надзвичайних новин на ICTV.

Терпець урвався остаточно, коли побачили, як свої відходи тут відвантажують сміттєвози з львівськими номерами. Люди перекривають в’їзд на полігон і вже п’яту добу тримають оборону.

Однак, насправді територія полігону абсолютно відкрита – понад 20 га хаотично розкиданого сміття. Час від часу його просто присипають землею.

Втім, є правда, що набагато жахливіша. Екологи виявили у місцевій воді перевищення норми ртуті, хрому, кадмію, нікелю.

Люди хоч і не п’ють її, але поливають городину. Риба в озері Крючок також заражена паразитами і небезпечна для вживання. Це все – наслідки існування сміттєзвалища. Десятиліттями воно лише розросталося. Бо це вигідно. Можна тільки уявити надприбутки бізнесменів, якщо безхатченко назбирує відходів на мінімальну зарплату лише за тиждень роботи.

Проблема лише починає набирати оберти. Завтра у Києво-Святошинській райраді – сесія. І вона точно буде спекотною і з неприємними присмаками та ароматом.

Loading…


Реклама

А поділитися?