«Фігурне автокатання»: як чистять дороги на Волині та Львівщині

logo
56563_figurne_avtokatannja_jak_chistjat_dorogi_.jpeg


На Волині водії вже звикли, що дороги можна використовувати для заняття керлінгом. Отож, журналісти порівняли, як чистять дороги у двох сусідніх областях: Львівській та Волинській.

Про це пише Буг.

Журналісти для проведення експерименту обрали трасу «Ковель-Жовква». Результати рейду показали, що на Львівщині, на відміну від Волині, дороги від снігу прибирають.

«Водії вже майже звикли, що цю трасу під час морозів можна називати катком для керлінгу. Особливо моторошно траса виглядає, коли покрита суцільним льодом. Тоді машини «повзуть» на однаковій швидкості із пішоходами», – пише видання.

Фактично, трасу чистять колеса автомобілів. Але як тільки минути знак «Волинь», вимальовується дещо інша картина. Видно, що техніка працювала відносно недавно та дорогу принаймі намагались чистити. Ще 5 кілометрів – і траса зовсім вільна від снігу та льоду.

«Львівські водії, мабуть, навіть не здогадуються, що волиняни мають тепер новий вид спорту: фігурне автокатанння. Усе залежить від майстерності «фігуриста» та фортуни: втримався чи в’їхав кудись», – іронізують журналісти.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію


Реклама

А поділитися?