Форум видавців у Львові: найяскравіші фото із заходу

logo
131337_forum_vidavciv_u_lvovi_najjaskravishi_fot.jpeg


У середу, 13 вересня, у Львові офіційно відкрили Форум видавців. На події побували не тільки окремі особистості місцевої влади, інтелігенції, але й гості з країн ЄС.

Про це повідомляє видання «Народна Правда» з посиланням на «Дивись.info».

На 24 Форум привезли понад сто тонн книг з різних міст країни. Крім того, у 2017 році видавництва України видали десятки тисяч назв нових книг спеціально під цю подію.

Також на заході можна було послухати відомих гостей заходу.

«Львів — унікальне місце. На нього багато що впливало, хоча б взяти назву міста, яка змінювалася іноді. Я думаю, що це дуже важливо для культури міста. Саме Львів — це та локація, яка характеризує автора, письменника, це особа, яка зазнала багато впливів і через яку проходили різні течії і тільки завдяки цьому вона формується», – сказав спецгості Форуму видавців, французький графічний новеліст Жюльєн Берже.

Крім цього, на Форумі можна було помітити колишнього голову Одеської обласної державної адміністрації Михайла Саакашвілі.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Верховній Раді хочуть захистити українського книговидавництва. Комітет ВР з питань свободи слова та інформаційної політики пропонує депутатам запровадити акцизні марки на російські книги.

Додамо, британський політолог з’їв свою книгу про Брексіт в прямому ефірі.  Англієць з незворушним обличчям наминав свою книгу перед телеглядачами, оскільки раніше обіцяв з’їсти своє творіння, якщо його передвиборний прогноз не виправдається.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...