Французи хочуть знати все про продукцію фермерів Львівщини

logo
francuzi_hochut_znati_vse_pro_produkciju_fermeriv_lvivwini.jpg


вівторок
26 липня, 2016
15:51

У понеділок, 25 липня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся із представниками аграрного сектору та Посольства Франції. Учасники зустрічі обговорили реалізацію проекту “Підвищення інформованості та оцінка потенціалу валоризації високоякісних харчових продуктів у Львівській області”. Повідомила прес-служба Львівської ОДА.

“Аграрна галузь є важливим напрямком співпраці між Україною та Францією у сільськогосподарському секторі. До кінця цього року ми зокрема прагнемо реалізувати проект, який дозволить нам дослідити традиційні продукти, притаманні вашому регіону. Львівську область обрали пілотною територією, оскільки тут яскраво виражена національна ідентичність”, – розповів радник з питань сільського господарства Посольства Франції в Україні Ніколя Перрен.

Зазначимо, проект має на меті оцінку потенціалу традиційних харчових продуктів у Львівській області та поширення інформації про них. А також – допомогу малим фермерським господарствам щодо розвитку виробництва і навчання фермерів правильно реалізовувати свою продукцію. Його реалізація включатиме 3 етапи: детальне вивчення потенційних харчових продуктів, семінари для учасників; вибір продуктів та рецептів; інформування та поширення досвіду на інші регіони України. Термін реалізації – серпень-грудень 2016 року.

Домовились учасники зустрічі і про обмін досвідом в аграрній сфері, зокрема для учасників агроосель, та залучення до реалізації проекту молодих спеціалістів і викладачів навчальних закладів сільськогосподарського спрямування.

“Ваш проект є для нашої області надзвичайно важливим. Саме з вашою допомогою, сподіваємось, наш регіон не втратить своїх автентичних особливостей у сфері сільського господарства. А вже на початку наступного року ми пишатимемось спільними досягненнями”, – наголосив Олег Синютка.

За словами Ніколя Перрена, вже на початку наступного року у Києві українські та французькі партнери на підсумковій зустрічі презентують результати роботи. І на прикладі позитивного досвіду Львівщини залучатимуть  інші регіони України до співпраці.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

НА ГОЛОВНУ


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...