​Голодування біля стін ЛМР завершили: результати?

logo
103155_goloduvannja_bilja_stin_lmr_zavershili_re.jpeg


Як повідомляє інтернет-ресурс “Варта-1”, вчора ввечері Ольга Березюк та Олег Сироїд припинили акцію голодування.

Завершилась акція протесту тим, що до Ольги та Олеги приїхав Олег Синютка із результатами засідання комісії, яку терміново скликали. Як повідомляє джерело, Синютка закликав голодувальників припинити акцію та викликав на місце швидку медичну допомогу, щоб медики обстежили їх фізичний стан. Для цього голова ОДА особисто прийшов під Ратушу.

Джеорело фото: Варта-1Джеорело фото: Варта-1

Так, за результатами термінового засідання вирішили узгодити графік вивезення відходів на полігони області.

Як йдеться в повідомленні, голова Львова проходив повз двічі, але жодного разу не запитав про самопочуття жодного з них.

За результатами обстеження медиків, Ользі категорично заборонили голодувати. Зараз стан голодувальників нормалізувався.

Нагадаємо, Ольга Березюк оголосила про акцію протесту у формі голодування через безгосподарність мера міста. Жінка вимагала знайти вирішення сміттєвої проблеми та врегулювати стан сміття у Львові. Згодом до Ольги приєднався Олег Сироїд.

Додамо, також, що голова “Самопомічі” у ВРУ Олег Березюк декілька днів тому оголосив, що починає голодувати задля припинення сміттєвої блокади Львова. Його пікет продовжується під стінами Верховної Ради.

Нещодавно були оприлюднені скани всіх листів, які мер Садовий отримав на свої запити про допомогу. Згодом серед цих листів знайшли дуже цікаві факти, які наразі залишаються без пояснення.


Реклама

А поділитися?