Кабмін готовий знайти 50 млн гривень для облаштування сміттєвого полігону у Львові

logo
101888_kabmin_gotovij_znajti_50_mln_griven_dlja_.jpeg


Інші області України мають допомогти Львову у вирішенні проблеми зі сміттям. Про це заявив  прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час селекторної наради з регіонами, повідомляється на урядовому порталі.

«Я хочу зараз попросити всю країну: якщо до вас раптом звернеться міський голова Львова Андрій Садовий за допомогою, дуже прошу, якщо можете – допоможіть». — сказав прем’єр.

Гройсман зазначив, що Кабмін наразі готовий розглянути рішення про виділення з резервного фонду держбюджету 50 млн грн для проведення робіт з облаштування сміттєвого полігону у місті.

Він зауважив, що відповідальність за вирішення цієї проблеми все одно лежить на міській владі Львова, яка повинна надати часові рамки системного вирішення існуючих труднощів.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», сьогодні народний депутат від «Самопомочі» Олег Березюк оголосив голодування проти сміттєвої блокади Львова і сказав, що голодуватиме поки влада України не відреагує на проблему. Тим часом мер Львова закликав лівів’ян сортувати сміття  і знову попросив запровадити у місті режим надзвичайної екологічної ситуації.


Реклама

А поділитися?