«Картку львів’янина» розпочнуть видавати усім мешканцям

logo
36460_kartku_lviv_janina_rozpochnut_vidavati_us.jpeg


До кінця 2016 року «Картку львів’янина», яку зараз отримують лише учасники АТО, почнуть видавати всім мешканцям. Власники картки зможуть використовувати її для отримання адмінпослуг та інших сервісів, а в подальшому і як е-квиток для проїзду в громадському транспорті.

«Зараз «Картка львів’янина» видається лише учасникам АТО. Але ми вже завершили її тестування і цього року плануємо почати видавати картку всім львів’янам», – сказав під час дискусії «Картка львів’янина – концепція розвитку» 2 листопада в.о. начальника ІТ-управління Львівської міськради Іван Коржов.

Менеджерка проекту «Картка львів’янина» Ярина Возняк розповіла про те, що усього з часу впровадження «Картки львів’янина» учасники АТО отримали близько 1,8 тис. карток.

«Зараз картка дає доступ до електронних сервісів через особистий кабінет мешканця, а також можливість ідентифікації за допомогою використання цифрового підпису та BankID. Для учасників АТО ця картка також є посвідченням для пільгового проїзду у громадському транспорті. «Картка львів’янина» діє також як звичайна банківська платіжна картка. На неї можуть надходити кошти, нею можна розраховуватися», – сказала Ярина Возняк.

Як уточнив у коментарі ZAXID.NET Іван Коржов, наразі у мерії готують проект ухвали, яким дозволять видавати «Картки львів’янина» всім мешканців. Він зазначив, що якщо депутати підтримають ухвалу під час наступного засідання сесії, то картки найімовірніше почнуть видавати вже в листопаді.

Для отримання «Картки львів’янина» треба буде прийти до з Центрів надання адмінпослуг, заповнити там відповідні документи і після цього одержати картку в одному з відділень «Ощадбанку».

Коржов також зазначив, що планується запровадити кілька версій картки – безкоштовну з базовим функціоналом і платну з додатковими функціями та цифровим підписом. «Для різних категорій «Картка львів’янина» матиме різний набір функцій. Наприклад, для держслужбовців буде більше можливостей щодо ідентифікації на своїх порталах», – сказав Коржов.

У подальшому планується, що «Картку львів’янина» власники зможуть використовувати як електронний квиток для проїзду громадському транспорті. Картку також інтегрують з ресурсом Іnfolviv для сплати комунальних послуг онлайн. Таким чином мешканці Львова отримають низку додаткових зручностей.

Нагадаємо, «Картку львів’янина» презентували у липні 2015 року. Понад рік її видають лише учасникам АТО, щоб спростити їм отримання адміністративних та соціальних послуг.


Реклама

А поділитися?