Керівництво львівських патрульних з’ясовувало якість їхніх послуг

logo
117551_kerivnictvo_lvivskih_patrulnih_z_jasovuva.jpeg


Начальник патрульної поліції у Львові Роман Пилипенко запевнив, що вона зацікавлена у тісній співпраці з громадськістю, – пише dailylviv.com.

В управлінні патрульної поліції Львова повідомили сьогодні, 2 серпня: «Громада та патрульні спільно вирішуватимуть проблеми міста. Керівництво патрульної поліції Львова зустрілося з представниками громадськості, аби обговорити, як покращити якість послуг, що надаються патрульною поліцією, як підтримати рівень довіри населення до поліції адже це основний критерій оцінки ефективності діяльності органів і підрозділів поліції та підвищити обізнаність населення про діяльність патрульної поліції, розуміння її ролі у вирішення нагальних місцевих проблем. Це вже не перший захід, присвячений налагодженню діалогу між громадянами та Новою поліцією Львова».

«Начальник патрульної поліції у Львові Роман Пилипенко наголосив: «патрульна поліція зацікавлена у тісній співпраці. Ми вже зараз можемо пропонувати різноманітні проекти, а також долучитись до вже існуючих. Зокрема, плануємо розмістити соціальну рекламу в місті і області пов’язану з профілактикою дорожньо-транспортних пригод та їх наслідків».

Про це поінформували на сторінці управління патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook».

А поділитися?