КПП «Краковець», через який планує в’їхати Саакашвілі, обгородили колючим дротом

logo
129182_kpp_krakovec_cherez_jakij_planue_v_jihati.jpeg


Пропускний пункт «Краковець» на кордоні з Польщею, через який лідер партії «Рух нових сил» Міхеїл Саакашвілі планує в’їхати до України, обгородили колючим дротом. Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Як повідомляє ЗМІ, кілька днів тому пункт пропуску «Краковець» на українсько-польському кордоні обгородили спіральним ріжучим дротом, що тягнеться ліворуч і праворуч від брами в’їзду.

В свою чергу, прикордонники відмовляються коментувати ситуацію, чому обгороджений пункт пропуску. За неофіційною інформацією, це зроблено для того, щоб унеможливити прорив активістів на кордон.

Відео «Радіо Свобода»

Крім цього, перед в’їздом на пункт пропуску кілька тижнів тому встановили командно-штабну машину зв’язку, це пов’язано, за інформацією Державної прикордонної служби, з посиленням заходів безпеки на всіх ділянках українського кордону через проведення російсько-білоруських військових навчань.

Раніше Міхеїл Саакашвілі, який раніше за указом президента України втратив українське громадянство в час, коли перебував за кордоном, заявив, що має намір повернутися до України в неділю, 10 вересня, через контрольний пункт «Краковець» на кордоні з Польщею. Він і його прихильники стверджували, що влада нібито збирає сили, щоб не впустити його до України.

Серед опонентів влади України поширена думка, що оформлення втрати Саакашвілі громадянства України було незаконним. Низка політиків і політичних сил уже заявила, що збирає людей на «зустріч» колишнього президента Грузії в оголошені ним день і місце. Туди планують прибути й деякі народні депутати, що мають право недоторканності.

За повідомленнями, прикордонники, Служба безпеки України, інші силові і правоохоронні структури заявили, що заборон на в’їзд Міхеїла Саакашвілі не існує. Але в Генеральній прокуратурі України нагадували, що через те, що Саакашвілі в момент втрати громадянства України став особою без громадянства, для в’їзду на територію України йому, відповідно до українського законодавства, потрібна в’їзна віза.

Державна прикордонна служба України, зі свого боку, попереджала, що в разі спроби Саакашвілі в’їхати до України з його закордонним паспортом громадянина України, чинність якого скасована, прикордонники, відповідно до законодавства, вилучать цей паспорт і видворять його за межі України.

А поділитися?Вам має сподобатись...