Культурні події на вихідних у Львові

logo
38374_kulturni_podiji_na_vihidnih_u_lvovi.jpeg


«Дикий театр» везе до Львова вистави «Viй 2.0» та «Бути знизу». Київський театр провокуватиме на Фестивалі театрів у Львові. У вікенд ― з п’ятниці і до неділі вільна скандальна театральна трупа зі столиці поставить на сцені театру імені Лесі Українки три вистави. Це постановка «Viй 2.0» драматурга Наталі Ворожбит, а також вистави «Попи, менти, бабло, баби» та «Бути знизу».

«Це гостро соціальний театр, дуже провокативний, смішний і веселий. І дуже сумний одночасно. Запрошую нас як громадян цього суспільства трішки подумати про себе», ― запросив художній керівник театру ім. Лесі Українки Павло Ар’є.

«Ніч у Львові» запрошує на концерт Соломії Чубай в Олеський замок. Серед інтриг, які готують музеї, театри, храми та підземелля міста у рамках проекту, ― виставка флуоресцентних картин у Ратуші, джаз у «Дзизі», нічні екскурсії Личаковом, а також вистави в різних театрах. Торік «Ніч у Львові» відвідало понад 30 тис. охочих. Цьогоріч очікують ще більше гостей, адже двері відвідувачам вночі відчинять навіть Каплиця Боїмів та один із замків.

«Дійти не тільки до львів’ян, а й до мешканців Львівської області. І в суботу ми робитимемо акцію – «Відкритий музей» вночі в Олеському замку», ― зазначив генеральний директор Львівської галереї мистецтв Тарас Возняк.

«Дні науки» відсвяткують і у Львові. У суботу цікаві лекції готують три заклади: в медуніверситеті, до прикладу, навчать формувати хірургічний шов, на біологічному факультеті Франкового університету покажуть методи дослідження комах. А в Природознавчому музеї розкажуть про інших мешканців Львова ― кажанів, горобців та молюсків. Всі заходи безкоштовні. А вже в неділю ― екскурсія з науковцями Стрийським парком.

«Ми будемо говорити, як тварини і рослини готуються до зими. І як ми можемо в цьому їм допомогти. На першу годину всіх запрошуємо до озера ― місця зустрічі», ― уточнила молодший науковий співробітник Природознавчого музею Христина Дяків.


Реклама

А поділитися?