Лікаря львівського «Охматдиту», який вимагав від пацієнтки хабар, оштрафували

logo
127088_likarja_lvivskogo_ohmatditu_jakij_vimagav.jpeg


Суд зобов’язав медика виплатити майже 13 тисяч гривень штрафу.

Вирок, який прийняв у справі дитячого лікаря Личаківський районний суд, оприлюднили в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Ортопеда-травматолога львівського «Охматдиту», який також є головним позаштатним експертом департаменту охорони здоров’я ЛОДА, звинуватили у використанні службового становища та отриманні неправомірної вигоди.

«Проводячи обстеження, лікар висловив вимогу, що для виготовлення та видачі консультативного висновку спеціаліста та оформлення медичного висновку про дитину-інваліда на підставі якого призначається державна соціальна допомога, йому необхідно передати грошові кошти», — йдеться у вироку.

Після отримання хабара медика затримали правоохоронці.

До слова, раніше суд відсторонив лікаря від посади та постановив затримати його з альтернативою внесення застави у розмірі 32 тисяч гривень.

Медику загрожувало до трьох років тюрми. Втім, як зазначається у вироку, лікар визнав свою вину та погодився понести покарання за вчинений ним злочин у виді штрафу в розмірі 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 12 750 гривень. Оскільки медик не був судимий раніше та визнав свою провину, суд вирішив не позбавляти його волі.

Нагадаємо, ортопед-травматолог львівського «Охматдиту» за оформлення медичного висновку про визнання дитини інвалідом вимагав від матері дитини 250 доларів США.

Читайте також на нашому сайті: За умисне вбивство львів’янина відправлять до тюрми на сім років


Реклама

А поділитися?