ЛОДА відмовилась від взаєморозрахунків з міськрадою Львова за вивіз сміття

logo
108512_loda_vidmovilas_vid_vzaemorozrahunkiv_z_m.jpeg


Львівська мерія пропонувала зменшити транші субвенції завдяки власній співпраці з полігонами області. З полігонам, які приймали відходи зі Львова, до 30 червня місто розраховувалося самостійно. Мерія запропонувала обласній адміністрації зберегти цю співпрацю і розраховуватись й далі з частиною полігонів самотужки. Натомість, витрачені суми враховувати під час щомісячного переказу субвенції за утилізацію ТПВ. Однак у ЛОДА на таку пропозицію не погодилися.

«У нас була плідна співпраця з деякими містами Львівської області. Ми фінансували їхні полігони і вивозили туди сміття. Але зараз ці контакти доведеться припинити.Адже ми намагались донести до обласної адміністрації нашу пропозицію: давайте ми продовжимо цю співпрацю і це буде зараховуватись у наші транші по субвенції. Але обласна адміністрація наполягає на повному перерахунку коштів, а оплату полігонам вони кажуть, що організують самі», – розповів заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак.

За його словами, оплату полігонам місто припинить, щоби не було подвійного фінансування.

Нагадаємо, за ухвалою Львівської міської ради, до кінця 2017 року мерія має виділити ЛОДА 150 млн грн. Ще 300 млн грн мають надійти впродовж 2018 року. Це субвенція на відшкодування послуг ЛОДА з вивезення та утилізації відходів зі Львова.

А поділитися?Вам має сподобатись...