Львів’ян запрошують на Всеукраїнський марш за права тварин

logo
141194_lviv_jan_zaproshujut_na_vseukrajinskij_ma.jpeg


Цієї неділі, 15 жовтня, відбудеться Всеукраїнський марш за права тварин, до якого долучається і Львів. Усіх небайдужих закликають прийти о 12.00 годині на площу перед Оперним театром, щоб допомогти зупинити знущання з тварин у сфері розваг, закликати владу налагодити дієві механізми боротьби з шкуродерами і привернути увагу українців до гуманного ставлення до тварин. Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР.

Під час маршу активісти збиратимуть підписи під меморандумом гуманності, який передадуть центральній раді. Організатори наголошують, що цей марш не має політичного відтінку, тому просять приходити без відповідної символіки та гасел. Натомість закликають брати своїх менших друзів, яскраві плакати та хороший настрій.

– Ми втомилися слухати порожні обіцянки влади і дивитися на бездіяльність правоохоронних органів. Права тварин – це не просто слова в законі, а захист і відповідальність, – заявляють організатори маршу.

Марш пройде у багатьох містах України, зокрема Києві, Львові, Рівному, Одесі, Харкові, Дніпрі, Тернополі, Маріуполі, Миколаєві тощо. До нього долучаться відомі українські персони і знаменитості: переможниця Євробачення Джамала, паралімпійський чемпіон Андрій Демчук, співачка Katya Chilly, олімпійська чемпіонка Яна Клочкова, співачка Onuka, гурт Vivienne Mort та багато інших.


Реклама

А поділитися?