Львів’ян запрошують познайомитися з ісламською культурою

logo
39849_lviv_jan_zaproshujut_poznajomitisja_z_isl.jpeg


19-го листопада, на День відкритих дверей у Ісламському культурному центрі зможуть завітати усі охочі гості та мешканці міста. Для учасників готують навчальну та розважальну програму, розраховану на всю родину.
arraid.org

arraid.org

У межах заходу гостям проведуть екскурсію Ісламським культурним центром ім. Мухаммеда Асада та лекції про іслам як релігію, пояснять особливості традиційного одягу народів, що його сповідують, тощо. Також організатори обіцяють розважальну програму для дітей.

Крім того, під час Дня відкритих дверей відвідувачі зможуть ознайомитися зі зразками образотворчого та художньо-прикладного мистецтва мусульман на виставках. Жінки матимуть можливість взяти участь у майстер-класах з розпису хною — мехенді і пов’язування хустки (елементу хіджабу) в мусульманському стилі.

Усі заходи відбуватимуться 19-го листопада, з 11:00 до 15:00 за адресою: вулиця Авраама Лінкольна, 29а.

Нагадаємо, Львівський ісламський культурний центр, відкритий у 2015 р., став дев’ятим закладом такого типу, серед створених в Україні. Проте унікальність цього центру полягає в тому, що він носить ім’я уродженця Львова – Мухаммада Асада (Леопольда Вайса), який вніс величезний внесок у розвиток ісламу в світі. 

Опублікувала Людмила Рубцова


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...