Львів’ян запрошують разом відзначити День Гідності та Свободи

logo
40849_lviv_jan_zaproshujut_razom_vidznachiti_de.png


Сьогодні, 21 листопада, львів’яни та гості нашого міста зможуть взяти участь у заходах з нагоди вшанування третьої річниці Революції Гідності. Кожен зможе долучитись молитвою і спогадом.

Урочисті заходи розпочнуться о 15:30 на полі почесних поховань № 67 Личаківського кладовища, де відбудеться покладання квітів, запалення лампадок на могилах героїв та екуменічна панахида, інформує «Духовна велич Львова».

О 16:30 на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбудеться «Молитовний Майдан». Під час молитви львів’яни і гості міста разом з духовенством помоляться за Україну та її захисників.

Опісля спільної молитви на місці львівського Євромайдану у небо піднімуть панно-оберіг Пресвятої Богородиці, виготовлене учнями мистецьких навчальних закладів Львівщини. Потім на площі відбудеться громадське віче. Заходи завершаться мистецьким дійством за участю Львівської державної академічної чоловічої хорової капели «Дударик», Галицького академічного камерного хору, Львівського муніципального хору «Гомін» та вокального ансамблю «Калафонія».

Усіх запрошують долучатись до спільних заходів.

Нагадаємо, День Гідності та Свободи в Україні встановили на честь початку цього дня двох знаменних і доленосних подій у новітній нашій історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.


Реклама

А поділитися?