Львів’яни виселяють на вулицю закоханих з проблемами зору

logo
40497_lviv_jani_viseljajut_na_vulicju_zakohanih.jpeg


Суспільство

19.11 09:45

Оксана Солтис

0

0

Двоє закоханих із проблемами зору не можуть знайти житло у Львові, тому що власники квартир щоразу вигадують все нові відмови, аби не поселяти людей з особливими потребами.

“Володимир та Катерина познайомились в інтернеті, а коли вирішили жити разом, то стикнулись з купою проблем через неадекватні відмови господарів квартир”, – повідомляє сайт Zaxid.net.

Володимир родом із Стрия, Катерина – з Дніпропетровщини. Наразі пара проживає у Львові, оскільки в обох там робота.

Один зі страхів орендодавців, що незрячі не зможуть сплачувати за житло, далеий від правди. Володя – редактор інформаційного сайту, а КАтерина заробляє масажами.

Також пара чула висловлювання господарів про страх, що через проблеми з зором молоді люди можуть травмуватись в квартирі чи “випасти з балкону 9 поверху”, – як їм повідомила одна з власниць.

Насправді, Володя з Катею прекрасно справляються з усіма домашніми справами, готують, прибирають, самостійно добираються до роботи. Тож упереджене ставлення людей створює ряд проблем закоханим.

Пара шукає нове житло, адже з 2 грудня у квартирі. що вони наразі орендують планує проживати господиня. На безмежну кількість дзвінків ріелторам та власникам молоді люди поки отримували тільки відмови. Бажаючих допомогти молодим людям просять звертатись за телефоном 0677941918 (Володимир).

Ріелтори пояснили, як майбутнім орендодавцям уникнути переживань. Безпеку в квартирі можна гарантувати договором, описавши майно і щомісяця навідуючись.

“Ми можемо страхувати майно. Страхування власного майна, здається, була тарифна ставка 0,12 % від вартості майна в рік. Звичайно, це може трішки добавити в ціну орендної плати. До прикладу, орендна плата була 4 тис., а стала 4 800”, ― уточнив голова регіонального відділення Асоціації рієлторів України Андрій Борисов.

Як повідомляв раніше сайт “Знай.ua”, незряча жінка одягла на зиму півтисячі українських солдатів.

А поділитися?