Львів’янин добровільно здав СБУ 9 гранат

logo
113499_lviv_janin_dobrovilno_zdav_sbu_9_granat.jpeg


Львів’янин добровільно здав СБУ 9 гранат

Дев’ять гранат Ф1 та дев’ять армійських запалів УЗРГМ вилучили працівники Управління СБУ у Львівській області у львів’янина в межах заходів із протидії незаконному обігу зброї. Про це повідомили у прес-службі УСБУ у Львівській області.

В ході здійснення заходів працівники СБУ Львівщини отримали інформацію про можливе зберігання одним із мешканців Львова засобів ураження.

Із 22-річним львів’янином провели правороз’яснювальну роботу, за результатами якої останній добровільно вказав місце, де були приховані гранати.

5 липня слідчо-оперативна група та вибухотехніки у схованці, що знаходилася у лісопарковій зоні Шевченківського району Львова, неподалік вул. Омеляна Ковча, виявили та вилучили гранати і запали.

Вилучені предмети скеровані на експертизу, за результатами якої буде прийнято рішення про відкриття кримінального провадження.

Служба безпеки України нагадує, що відповідно до ч.3 статті 263 КК України, звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, пов’язаний із незаконним поводженням зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами, якщо вона добровільно здала органам влади вказані заборонені предмети. У протилежному випадку, громадянам загрожує кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

А поділитися?Вам має сподобатись...