Львів’янин долучився до перемоги юнацької збірної України над албанцями

13:00 6 жовтня 2017 р.

Вінгер юніорської команди «Карпат» Андрій Ременюк вийшов на заміну в другому таймі.

Юніорська збірна України U-19 з футболу з перемоги стартувала в кваліфікаційному раунді чемпіонату Європі-2019. У його першому матчі підопічні Олександра Петракова з мінімальним рахунком перемогли господарів міні-турніру – команду Албанії.

Участь у матчі в складі «синьо-жовтих» взяв і вінгер юніорської команди львівських «Карпат» Андрій Ременюк, який вийшов на заміну у другому таймі. Натомість центральний захисник юніорської команди «Карпат» Олег Веремієнко всю гру провів на лаві запасних.

Початок зустрічі можна занести в актив наших суперників, саме вони створили більше небезпечних моментів біля воріт Владислава Кучерука. Особливу небезпеку носили стандарти у виконані балканців. Українці витримали тиск і змогли відкрити рахунок.  Єдиний гол у першому таймі, який врешті і вирішив долю матчу, забив Владислав Супряга на 30-й хвилині, обікравши захисника та реалізувавши вихід сам-на-сам.

На початку другого тайму українці мали чудову можливість подвоїти рахунок, проте Олексій Хахльов на 59-й хвилині не реалізував пенальті. Після цього українці переважно захищалися, проте переможний рахунок втримали.

В іншому матчі 12-ї групи збірна Норвегії з рахунком 3:0 перемогла команду Чорногорії. Свій наступний матч підопічні Олександра Петракова проведуть у суботу, 7 жовтня, проти Норвегії. А заключний поєдинок українці зіграють у вівторок, 10 жовтня, проти однолітків з Чорногорії. Обидва матчі розпочнуться о 15:00 за київським часом.

Навесні в елітному раунді 26 команд (по дві найкращі з 13-ти груп), які пройшли відбірковий раунд, і дві збірні з найвищим рейтингом сформують сім квартетів, боротьба в яких піде в звичному форматі міні-турнірів. Сім переможців груп приєднуються у фінальній стадії до господарів Євро-2018 – збірної Фінляндії.

Про це повідомили сьогодні, 6 жовтня, в інформаційному центрі ФК «Карпати».