Львів`янка Каріна Айрапетян стала чемпіоном світу з пара-карате

logo
35718_lviv_janka_karina_ajrapetjan_stala_chempi.jpeg


В Австрії завершились змагання за титул чемпіона світу з пара-карате. Перемогу здобула львів’янка Каріна Айрапетян.
фото: city-adm.lviv.ua

фото: city-adm.lviv.ua

За 9 місяців тренувань Каріна Айрапетян стала членом Збірної України з пара-карате і цього року представляла нашу країну на чемпіонаті світу. Про це інформують у прес-службі міськради.

Додамо, Айрапетян Каріна Гагиківна – народилася 22.05.1992 року. Проживає у смт. Брюховичі. У 2015 році відвідавши майстер-класи, які були організовані керівництвом СК «Арей», захопилась цим видом спорту і стала єдиною з учасниць, яка по запрошенню президента СК «Арей» почала відвідувати тренування з карате.

З доїздом до спортивного клубу Каріні допомагали батьки спортсменів, а також сам тренер Тетяна Ушакова. За 9 місяців тренувань Каріна показала всю свою цілеспрямованість та наполегливість. А також фактично встановила рекорд, оскільки за такий малий період часу втілила свою мрію в життя – стала Чемпіоном світу з паракарате, перед тим ставши членом Збірної України з паракарате. Адже до цього часу дівчина взагалі не займалась спортом та не брала участь у змаганнях, лише демонструвала свої вміння на показових виступах під час заходів.

Чемпіонат світу з карате відбувався наприкінці жовтня в м. Лінц (Австрія).

Опублікувала Наталія Середюк


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...