«Львівобленерго» купило лічильників на 38 млн грн у партнера Грановського з Москви

logo
102739_lvivoblenergo_kupilo_lichilnikiv_na_38_ml.jpeg


7f0d512c17df360407bf4feef5e6cd96ПАТ «Львівобленерго» 19 червня уклало два договори поставки лічильників електроенергії фірмами з пропискою в Одесі та Харкові загальною вартістю 74,08 млн грн. Про це повідомляється на сайті публічних закупівель Prozorro, пишуть «НГ. Львів».

Згідно з домовленостями між сторонами, одеське ТОВ «Телекомунікаційні технології» поставить 10438 лічильників на суму 38,47 млн грн (усі ціни з ПДВ).

ТОВ «Телекомунікаційні технології» зареєстроване на кіпрський офшор «Панорамікбіт Лімітед» («Panoramicbit Limited»), а бенефіціаром є однойменне «Панорамікбіт Лімітед», прописане у  м. Дубаї (ОАЕ).

За інформацією «НГ», раніше власником третини статутного капіталу «Телекомунікаційних технологій» був росіянин Андрій Адамовський, відомий як бізнес-партнер нардепа від БПП Олександра Грановського. Останнього називають «головним «смотрящим» за СБУ, за прокуратурою і за судами в Україні».

В середині 2000-х він Адамовський був одним з засновників ТОВ «Фарлеп-2000», де його партнерами виступали власники групи ІСД Віталій Гайдук, Сергій Тарута, Олег Мкратчан. Згодом компанія була продана групі Ріната Ахметова.

Додамо, Адамовський є учасником медичного ТОВ «Телетек-Інжинірінг», ТОВ АПК «Авсень», ТОВ «Лазер плюс». Однією з власниць останнього є також Ірина Валітова, донька народного депутата від «Опозиційного блоку» Тетяни Бахтєєвої (в минулому – «Партія регіонів»). Бізнес-партнером по АПК «Авсень» виступає екс-депутат Бахчисарайської райради АРК від «Комуністичної партії» Сергій Бороненко.

Керівником фірми «Телекомунікаційні технології» є одесит Мирослав Додонов, екс- заступник начальника відділу військової контррозвідки СБУ по Національній гвардії та військах МВСУ.

Прописане у Харкові ТОВ «Промснабінвест» продасть 19700 лічильників за 35,60 млн грн (з ПДВ).

Одноосібною власницею ТОВ «Промснабінвест» є Ганна Горбенко 1948 р.н., а керівником Володимир Петренко.

Один із контактних номерів компанії, 0577390713, раніше використовувало харківське ПП «Магнат-Трейд» Андрія Зибіна, Сергія Ребрика та Геннадія Іконнікова.

З початку 2017 року ТОВ «Промснабінвест» отримало держзамовлень на понад 53 млн грн. У 2015-2016 роках фірма сумарно підписала договорів на 75,74 млн грн.


Реклама

А поділитися?