“Львівобленерго” планує переглянути тарифи

logo
119039_lvivoblenergo_planue_peregljanuti_tarifi.jpeg


Новини, 08.08.2017

08.08.2017, 12:05

Львовоблэнерго, пересмотр, тарифы, обсуждениеПрАТ “Львівобленерго” ініціює відкрите обговорення проекту перегляду структур та рівнів тарифів. Про це повідомляє прес-служба ПрАТ “Львівобленерго”.

ПрАТ “Львівобленерго” ініціює проведення відкритого обговорення проекту перегляду структур та рівнів тарифів на розподіл електричної енергії  (передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та тарифів на постачання електричної енергії (які здійснюють постачання на закріпленій території) на 2018 рік відповідно до постанови НКРЕ №801 та №1030. Пропозиції та зауваження до Проекту перегляду структур та рівнів тарифів обленерго просить надавати до 21 серпня 2017 року (включно):

у письмовому вигляді на адресу: ПрАТ “Львівобленерго”, вул.Сяйво, 10, м.Львів, 79052
електронним листом на e-mail: kanc@loe.lviv.ua

Анонімні пропозиції та зауваження розгляду не підлягають.

Засідання комісії з опрацювання наданих пропозицій, які надійшли  у період відкритого обговорення, заплановано на  22 серпня 2017 року. Результати засідання  будуть оприлюднені на корпоративному веб-сайті ПрАТ “Львівобленерго”.

ЧАО “Львовоблэнерго” инициирует открытое обсуждение проекта просмотра структур и уровней тарифов. Об этом сообщает пресс-служба АО “Львовоблэнерго”.

ЧАО “Львовоблэнерго” инициирует проведение открытого обсуждения проекта просмотра структур и уровней тарифов на распределение электрической энергии (передачу электрической энергии местными (локальными) электросетями) и тарифов на поставку электрической энергии (осуществляющих поставки на закрепленной территории) на 2018 год согласно постановлению НКРЭ № 801 и №1030. Предложения и замечания к Проекту просмотра структур и уровней тарифов облэнерго просит предоставлять до 21 августа 2017 года (включительно):

в письменном виде по адресу: ЧАО “Львовоблэнерго”, вул.Сяйво, 10, г.Львов, 79052
электронным письмом на e-mail: kanc@loe.lviv.ua

Анонимные предложения и замечания рассмотрению не подлежат.

Заседание комиссии по рассмотрению предоставленных предложений, поступивших в период открытого обсуждения, запланировано на 22 августа 2017 года. Результаты заседания будут размещены на корпоративном сайте ЧАО “Львовоблэнерго”.

Соцсети

Погода


Реклама

А поділитися?