Львівська міськрада запровадить електронні звернення до депутатських комісій

logo
26574_lvivska_miskrada_zaprovadit_elektronni_zv.jpeg


Львів’яни зможуть звертатися до депутатських комісій міської ради через сайт ЛМР. Таку опцію мають запровадити в розділі електронних звернень. Відповідне рішення у понеділок, 26 вересня, ухвалила депутатська комісія законності.

За словами в.о. начальника ІТ управління Львівської міськради Івана Коржова, організувати онлайн-спілкування депутатів з львів’янами можна різними способами – через сайт ЛМР та депутатський портал, за допомогою спеціальної програми «Рада», розробленої для парламенту, або ж через соцмережу Facebook.

Наразі у міськраді вирішили випробувати найпростіший спосіб – на сайті ЛМР у розділі електронних звернень до департаментів і управлінь міськради додадуть перелік депутатських комісій. Відповідно, мешканці зможуть зареєструвати звернення не лише до чиновників, а й до кожної з десяти депутатських комісій. Крім того, на депутатському порталі на сторінках комісій зроблять гіперпосилання на систему електронних звернень.

Запровадити таку опцію мають приблизно за місяць.

Додамо, що Львівська міськрада планує придбати депутатм планшети iPad-mini. Проте вже два тендери на придбання планшетів виявилися невдалими, наразі ЛМР провдить треті конкурсні торги.


Реклама

А поділитися?