Львівська обласна школа вищої спортивної майстерності відзначила 70-річний ювілей(+фото)

logo
34202_lvivska_oblasna_shkola_viwoji_sportivnoji.jpeg


Цими вихідними колектив Львівської обласної школи вищої спортивної майстерності урочисто відзначив 70-річчя від дня заснування одного з найкращих в державі закладів підготовки спортсменів високого класу. Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

Хвилиною мовчання учасники урочистостей вшанували новітніх Героїв, серед яких і представники спорту.

Із вітальним словом звернувся до тренерського колективу, вихованців та спортсменів ШВСМ голова львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Особливі оплески лунали для присутніх уславлених олімпійців Львівщини – вихованців ШВСМ різних років, серед яких: бронзовий призер Ріо-2016 Тарас Міщук (веслування на байдарках і каное); Ігор Шимечко (важка атлетика); Юлія Коростильова (стрільба кульова); Роман Бундз (веслування на байдарках і каное); Оксана Ващук, Оксана Гергель (боротьба вільна); Андрій Федечко (сучасне п’ятиборство) Віктор Курченко, Катерина Палеха, Маркіян Івашко, Вероніка Марченко (стрільба з лука).

При цьому велику групу фахівців та працівників відзначили Почесними грамотами Львівської облдержадміністрації та облради.

Також начальник обласного управління фізичної культури та спорту Юрій Майборода зачитав вітального листа Міністерства молоді та спорту України зі слова подяки тренерському колективу та спортсменам Львівської ШВСМ.

Вітальні виступи, спогади й дружнє спілкування доповнили мистецькі виступи Заслуженого артиста України Мар’яна Шуневича та “Театру спорту” Львівського державного університету фізичної культури.

Довідка:

На у Львівській обласній ШВСМ працюють 50 тренерів, з яких 35 – Заслужених тренерів України, 7 – Заслужені працівники фізичної культури та спорту, 15 тренерів львівської ШВСМ працюють в складах національних збірних команд України з олімпійських видів спорту.

Також у школі вдосконалюють майстерність 221 спортсмен, з яких – 12 Заслужених майстрів спорту, 39 – майстрів спорту міжнародного класу, 122 – майстрів спорту України, 48 – кандидатів у майстри спорту.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...