Львівська область представить свій інвестиційний та бізнес-потенціал у Чехії

logo
114590_lvivska_oblast_predstavit_svij_investicij.jpeg


Сьогодні, 18:36

Львівська область представить свій інвестиційний та бізнес-потенціал у Чехії

За інформацією Посольства Чеської Республіки в Україні 9-13 жовтня 2017 р. в місті Брно (Чеська Республіка) відбудеться Міжнародна виставка машинобудування, яка буде найбільшим виставковим галузевим заходом в Центральній та Східній Європі. Там запланована участь і представників Львівщини.

З чеської сторони в його організації братимуть участь торгово-промислова палата Чеської Республіки та її регіональне відділення у місті Брно, торгово- промислова палата Чеської Республіки з економічних зв’язків з країнами СНД, місцеві органи влади міста Брно та Південно-моравського краю.

У цей період заплановано і проведення українсько-чеського бізнес-форуму. Для участі у цій машинобудівній виставці та форумі прибуде й делегація із Львівщини для проведення зустрічей з керівництвом Південно-моравського краю, а також для участі у Дні України. Тоді ж заплановано презентацію можливостей області у різноманітних сферах, інформування ділових кіл Чехії та інших країн-учасниць про інвестиційні можливості Львівщини.

Машинобудівні підприємства також матимуть змогу гідно представити власну продукцію та налагодити вигідну співпрацю з іноземними партнерами.

А поділитися?Вам має сподобатись...