Львівська поліція двічі за вечір спіймала крадія квітів

logo
108984_lvivska_policija_dvichi_za_vechir_spijmal.jpeg


У неділю, близько опівночі, поліція затримала чоловіка, який намагався вкрасти квіти з клумби. Про це ZAXID.NET розповів свідок події – львів’ян Ігор Б., який побажав залишитись анонімним, а у патрульній поліції Львова підтвердили цю історію.

9 липня, приблизно о 23:45, на вулиці Кульпарківській, на відрізку між вулицями Садова та Окружна, чоловік віком приблизно 70 років викопував з клумби чорнобривці. Це помітив свідок і викликав поліцію. Спершу невідомий крадій виправдовував свій вчинок тим, що хотів посадити ці квіти на могилі своєї дитини, тому «крав і буде красти». Згодом пенсіонер заявив поліції та слідчо-оперативній групі, які прибули на місце події, що викопані квіти він продає на Привокзальному ринку «за 5 грн». Правоохоронці змусили порушника посадити ці квіти назад, на клумбу.

Однак згодом, дорогою додому, пенсіонер викопав з міських клумб три сумки нових квітів. Через це львів’янин, який помітив крадія в перший раз, був змушений викликати поліцейський патруль повторно. Поліція прибула на вулицю Садову, де знайшла пенсіонера із квітами.

За фактом крадіжки квітів була написана заява про порушення.

Затриманий пояснив, що квіти він продає на Привокзальному ринку (фото очевидця події)


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...