Львівське сміття добралося і до Ізяславщини

logo
118725_lvivske_smittja_dobralosja_i_do_izjaslavw.jpeg


Сьогодні 7 серпня близько 2:00 ночі недалеко від міста Ізяслав поліція затримала фуру зі сміттям. Половину відходів водій вже встиг вивантажити на узбіччі дороги при в’їзді в Ізяславський район.

07.08.2017, 15:11

На Ізяславщині затримали фуру зі сміттям

Минулої ночі громадяни помітили, як водій автомобіля DAF скидав сміття при в’їзді до Ізяславщини зі сторони Шепетівського району (біля «Журавля»). Поліція, яку викликали очевидці, затримала водія. За різними документами, які знаходилися у відходах, вдалося визначити, що фура їхала зі Львова. Автомобіль із частиною сміття, яка у ньому ще залишилася, був доставлений до Ізяславського відділення поліції.

Частина сміття зараз знаходиться на узбіччі дороги при в'їзді в районЧастина сміття зараз знаходиться на узбіччі дороги при в’їзді в район

«Громадяни помітили правопорушення і повідомили поліцію. Половину сміття водій розвантажив, а частину не встиг. Було відкрите кримінальне провадження за статтею 239 Кримінального кодексу України «Забруднення або псування земель». Наразі проводиться розслідування всіх обставин», – розповіла начальник сектору комунікації ГУ Національної поліції у Хмельницькій області Інна Глега.

Згідно згаданої статті правопорушнику загрожує покарання до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Альона Воробйова

Фото: partner-pres.km.ua


Реклама

А поділитися?