Львівське сміття знайшли на Тернопільщині — «по-тихому» вивантажились два сміттєвози

logo
59187_lvivske_smittja_znajshli_na_ternopilwini_.jpeg


ф1Львівське сміття продовжує мандрувати Україною і вже втретє незаконну його утилізацію виявили на Тернопільщині.

Восени кілька фур вивантажились незаконно на під’їзді до Малашовецького звалища — полігону обласного центру, а в ніч на сьогодні сміття зі Львова знайшли біля райцентру Бережани. Про це повідомляє Тернопільська ОДА.

«Сьогодні вночі о 3.30 год. на Павлівське сміттєзвалище було завезено 2 фури сміття зі Львова (про це свідчить багато різноманітних чеків, учнівських зошитів з прив’язкою до м. Львова). Зараз по цьому факту працює група Бережанського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області. З Тернополя виїхали спеціалісти державної екологічної інспекції», — повідомив голова Бережанської райдержадміністрації Володимир Петровський.

Читайте також: Є всі ознаки кримінального злочину — сміття зі Львова «по-тихому» вивезли на Тернопільщину (Відео)

Нагадаємо, під час засідання колегії  обласної державної адміністрації 24 січня голова обласної державної адміністрації Степан Барна повідомив, що й раніше подібні випадки траплялися на території області: в Малашівцях та  поблизу Зборова. В обидвох випадках в смітті виявили чеки з львівських магазинів.

Відтак голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна доручив правоохоронцям, керівникам РДА та керівникам громад посилити контроль за пересуванням сміттєвозів та не допустити завезення в область сміття зі Львова.

Читайте також: Буде новий полігон і переробний комплекс — візит Гройсмана у Львів зрушив проблему сміття з мертвої точки

Нагадаємо, 27 січня до Львова приїздив глава Уряду Володимир Гройсман. За його присутності влада Львівщини заявила про виділення 12 га землі для спорудження під Львовом нового полігону і сміттєпереробного комплексу.

Наразі ж, виходить, сміття зі Львова продовжує несанкціоновано з’являтись у різних куточках України.


 


Реклама

А поділитися?