Львівські активісти вийшли розсортувати купи сміття перед його вивезенням

logo
103695_lvivski_aktivisti_vijshli_rozsortuvati_ku.jpeg


Відтак на полігон потрапить сміття, яке не придатне для переробки.

Львів в очікуванні звільнення із сміттєвої облоги. Сьогодні зі Львова почали вивозити сміття, йдеться в ТСН.12.00.

Годину тому перший сміттєвоз забрав купу сміття із Шевченківського району міста. Фактично від сьогодні функцію вивезення відходів взяла на себе обладміністрація.

Тим часом громадські активісти теж взялись допомагати владі очистити місто. Кілька десятків не байдужих львівян у халатах, респіраторах і рукавичках вийшли на переповнений майжанчик, там вони сортують сміття. Пляшки, папір, те, що піддається переробці пакують у сині пакети, а так зване мокре смітт,я передовсім, органіку – у чорні. Далі сині пакети поїдуть на переробку, а чорні на смітник. Активістам вдалось домовитись з полігоном, який прийме ці відходи, щоправда, що це за полігон активісти не зізнаються.

Читайте також: Львів почнуть очищувати від сміття з четверга

“Ця акція не є політична, я львів’янка і мені прикро, Львів є культурною столицею України, але від недавна він став ще й сміттєвою столицею України і якщо не громадськість, то хто? Наші політики стракують, голодують, а не прибирають сміття”, – розповідає організатор акції Анастасія Хрищук.

Активісти стверджують їхня акціям неодноразово, будуть це робити і надалі публічно аби львів’яни бачили і вчилися як правильно сортувати відходи.

Нагадаємо, Львів потерпає від сміття вже більше року. Навколо вивозу відходів увесь цей час тривали суперечки між львівською владою та Києвом. Обидві сторони звинувачували одна одну в небажанні вирішувати ситуацію, в якій опинились містяни. Питання зрушилось після візиту до Львова урядового десанту на початку цього тижня.

Віце-прем’єр Зубко прогнозував тоді, що очистити Львів від мотлоху можна буде за два тижні.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...