Львівські комунальники звітують, скількома тоннами піску посипали дороги міста

logo
39202_lvivski_komunalniki_zvitujut_skilkoma_ton.jpeg


Снігоприбиральна техніка працювала на вулицях міста цілодобово. У першу чергу очищали дороги за маршрутами громадського транспорту, пізніше – міжквартальні дороги та віддалені райони. Піскосуміш, паливо та техніка є у достатньому обсязі.
Фото:report.if.ua/

Фото:report.if.ua/

У Львові організували цілодобове чергування техніки і персоналу, забезпечених усім необхідним. Таким чином, місто готове до подальших опадів. Про це повідомив Сергій Бабак, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Також він проінформував:  «Міський транспорт не зупинявся, працював в режимі вихідного дня. Зокрема, вчора курсувало 45 трамваїв, 45 тролейбусів і 120 автобусів. Сьогодні працює 45 трамваїв, 40 тролейбусів та 175 автобусів».

 «На дорогах області з 12-го листопада працює понад 300 одиниць техніки, а загалом за добу використали понад 4 тис тонн піскосуміші», – зазначила на брифінгу для журналістів заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак.

Нагадаємо, якщо львів’яни натраплятимуть на слизькі та небезпечні ділянки, вони можуть звертатися на «гарячу» лінію міста, в районні адміністрації або до комунальних підприємств.

Додамо, що речниця патрульної поліції Львова Катерина Рибій надала Tvoemisto.tv перелік вулиць та перехресть, де зараз найбільш ускладнений рух через нерозчищені дороги. Більшість з них знаходиться у Сихівському та Галицькому районах.

Опублікувала Людмила Рубцова

А поділитися?