Львівських дітей щеплять індійською вакциною проти кашлюка

logo
106010_lvivskih_ditej_wepljat_indijskoju_vakcino.jpeg


Новини, 30.06.2017

30.06.2017, 12:51

АКДС, прививка, коклюш, вакцинаЛьвівські заклади охорони здоров’я забезпечені індійською вакциною проти кашлюка з цільноклітинним кашлюковим компонентом, дифтерії та правця (АКДП). Про це повідомляє прес-служба Департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.

Як зазначають в департаменті, продовжує залишатись на високих показниках захворюваність на кашлюк. Заклади охорони здоров’я області на сьогоднішній день в достатній кількості забезпечені вакциною для профілактики кашлюка з цільноклітинним кашлюковим компонентом, дифтерії та правця (АКДП), виробництва Індія. Залишок на початок червня склав 47 454 дози.

Комбіновані вакцини з ацелюлярним кашлюковим компонентом, такі як “Пентаксим” та “Інфанрікс” за державні кошти надходити не будуть.

Львовские учреждения здравоохранения обеспечены индийской вакциной против коклюша с цельноклеточным коклюшевым компонентом, дифтерии и столбняка (АКДС). Об этом сообщает пресс-служба Департамента здравоохранения Львовской облгосадминистрации.

Как отмечают в департаменте, продолжает оставаться высокими показатели заболеваемости коклюшем. Учреждения здравоохранения области на сегодняшний день в достаточном количестве обеспечены вакциной для профилактики коклюша с цельноклеточным коклюшевым компонентом, дифтерии и столбняка (АКДС), производства Индия. Остаток на начало июня составил 47 454 дозы.

Комбинированные вакцины ацелюлярным коклюшевым компонентом, такие как “Пентаксим” и “Инфанрикс” за государственные средства поступать не будут.

Соцсети

Погода


Реклама

А поділитися?