Львівський активіст через суд українізує мережу супермаркетів електроніки “Алло”

logo
117897_lvivskij_aktivist_cherez_sud_ukrajinizue_.jpeg


Франківський районний суд міста Львова задовольнив позов активіста Святослава Літинського до мережі «Алло» про те, щоб йому надали інформацію про усі товари на сайті компанії українською мовою.

Як розповів Святослав Літинський, 21 лютого він надіслав запит до компанії про те, щоб йому надали інформацію про товари, які пропонує компанія, українською мовою. Але в «Алло» цей запит проігнорували. Після того активіст подав ще один запит, на який так і не отримав відповіді.

«8 червня подали в суд, щоб визнали неправомірним ненадання інформації українською мовою про товари, які вони реалізують. І зобов’язати надати інформацію про запит. І зобов’язати надати всю необхідну інформацію про товари, які ними реалізовуються, в тому числі на сайті allo.ua українською мовою», – розповів ZAXID.NET Святослав Літинський.

Він зазначив, що у суді компанія намагалася довести, що в них на сайті є можливість отримати необхідну інформацію українською мовою. Однак на судовому засіданні було доведено що опис товарів йде іноземною мовою. Відтак суд став на сторону Святослава Літинського, зобов’язавши «надати позивачу всю необхідну інформацію про товари які ним реалізовуються, в тому числі і на інформаційному порталі allo.ua, українською мовою».

Святослав Літинський розповів, що загалом є близько 20-25 магазинів, проти яких вони будуть подавати позови стосовно ненадання українською мовою інформації про товари, які ними реалізовуються

«Восени минулого року ми виграли і затвердили в апеляції два рішення. Сьогодні виграли у дуже великого гравця. І після того будемо мати ще 25 позовів. Ми чекали рішення по «Алло». Думаю, що далі в нас не має бути проблем», – зазначив активіст.

Тепер же компанія «Алло» має 10 днів на оскарження рішення. Після цього вона має виконати його в обов’язковому порядку.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...