Марія Савка обговорила із консулом Австрії у Львові перспективи розвитку інвестиційної діяльності в області (фото)

logo
102508_marija_savka_obgovorila_iz_konsulom_avstr.jpeg


Сьогодні перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка зустрілася із почесним консулом Австрії у Львові Маркіяном Мальським.

На початку розмови Марія Савка привітала дипломата із відновленням діяльності Почесного консульства Австрії у Львові та наголосила, що це дасть поштовх для пожвавлення інвестиційної діяльності між країнами, сприятиме поглибленню двосторонніх відносин.

«Австрія сьогодні є основним туристичним центром Європи із добре розвинутою інфраструктурою, знана як країна традиційного зимового туризму, – зазначила посадовець. – Тож, прикарпатцям варто би було перейняти досвід організації та ведення туристичної діяльності, адже для цього є всі необхідні ресурси, а головне – бажання працювати і розвивати даний напрямок індустрії. В області також активно проводиться розбудова дорожньої інфраструктури, створено інвестиційну платформу для залучення іноземного капіталу – «Єврокарпатську ініціативу». Сподіваємося, що це дасть можливість іноземним інвесторам долучитися до розвитку туризму на Івано-Франківщині, і, таким чином, розширити свою діяльність».

Під час розмови посадовець також розповіла про результати співпраці із іноземними інвесторами, зокрема, будівництво заводу німецьким концерном «Леоні». Обговорила ключові напрямки роботи обласної влади із залученням іноземних інвестицій. Йшлося і про проведення міжнародних форумів і презентацій інвестиційної привабливості регіону. 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...