Мешканцям Радехівського району організували мистецький вікенд у Львові

logo
meshkancjam_radehivskogo_rajonu_organizuvali_misteckij_vikend_u_lvovi.jpg


Цими вихідними 40 мешканців Радехівського району у рамках духовно-культурної програми “Мистецький вікенд у Львові” побували на цікавій та пізнавальній екскурсії Львовом. Про це повідомила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Христина Береговська.

“Гості із Радехівщини ознайомились зі старою зброярнею – музеєм “Арсенал”, – розповіла директор департаменту. – Відвідувачі здійснили історичний екскурс у минуле та ознайомилися з численними взірцями холодної та вогнепальної зброї. А також оглянули яскраву колекцію орденів та посуду, на якому зображено різноманітні військові атрибути”.

За словами Христини Береговської, відвідали гості і Музей народної архітектури та побуту “Шевченківський гай”: ознайомились зі шістьома маленькими селами музею. Зокрема із експонатами таких регіонів: Бойківщина, Закарпаття, Лемківщина, Буковина, Покуття, Гуцульщина, Полісся, Волинь. Оглянули вони і міні-села, що допомогли їм уявити господарське життя у цих регіонах, зокрема такі екпонати як водяний млин, вітряк, сукновальня, тартак, кузня, олійниця.

Побували гості і у Львівському палаці мистецтв, де триває музейно-виставковий проект “Тіні забутих предків”. А наймолодші відвідали виставу “Ще раз про червону шапочку” у Львівському академічному ляльковому театрі.

А поділитися?Вам має сподобатись...