“Ми не будемо терпіти”: львівські студенти знову протестують (ВІДЕО)

logo
105178_mi_ne_budemo_terpiti_lvivski_studenti_zno.jpeg


27.06.2017 20:49

"Ми не будемо терпіти": львівські студенти знову протестують (ВІДЕО)

Сьогодні студенти філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка влаштували акцію протесту проти звільнення викладача Богдана Пастуха. Молодь вважає, що це зробили незаконно. Адже викладач боровся проти корупції та плагіату.

“Це один із небагатьох викладачів, який прищеплював любов до свого предмету. Він прогресивний та європейський. У нього на парах можна було сміливо дискутувати та висловлювати свою критичну думку. І кожна твоя теза мала право на існування. А не так, як буває в інших викладачів, коли тільки їхня думка є правильною”, – каже Марія, студентка-активістка.

“Насправді це боротьба не лише проти звільнення одного викладача. Наша ціль – проведення прозорих та чесних конкурсів на посади в університеті. Бо Богдана Васильовича звільнили таємним голосуванням Вченої ради. Причин до цього часу так і не пояснили”, – розповідає Назар Данчишин, аспірант філологічного факультету Франкового вишу.

Святослав Пилипчук, декан філологічного факультету, запевнив, що усунення від обов’язків Богдана Пастуха відбулося за всіма правилами. Утім студенти кажуть, що далі боротимуться за поновлення Богдана Пастуха на посаді.

Нагадаємо, минулого тижня стало відомо про звільнення з Львівського університету викладача Богдана Пастуха. 

Вікторія СЕРЕДА

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Реклама

А поділитися?