Міськрада уже має 5 різних пропозицій від населених пунктів поблизу Львова, які готові продати землю під новий сміттєвий полігон

logo


5 різних пропозицій надійшли від населених пунктів в радіусі 30-40 км від міста Львова.

Про це сьогодні, 26 грудня, звітуючи про свою роботу сказав міський голова Львова, Андрій Садовий, повідомляє  032.ua.

«Ми виступили з ініціативою купити ділянку під новий полігон і станом на сьогодні маємо вже 5 різних пропозицій від населених пунктів в радіусі 30-40 км від міста Львова, які готові нам продати землю. Тобто, щоб бути незалежними – купуємо і облаштовуємо новий сучасний  полігон», – повідомив Садовий.

За його словами,  інших варіантів немає, тому що місто  не зможе довго користуватись можливістю вивозити кудись далеко сміття, коли йде постійне блокування.

“Друга річ – це новий завод, який ми зобов’язані збудувати. Зараз нашим найбільшим партнером є ЄБРР , який погодився виділити 75 млн євро для будівництва нового заводу і для рекультивації існуючого полігону, правда вже більше ніж пів року ці документи лежать мертвим грузом в міністерстві ЖКГ. Не знаю чим то закінчиться. Обіцяли до кінця року розглядати. Але незважаючи ні на що, наступного року ми почнемо будувати завод з глибинної переробки сміття. І я можу з твердістю сказати, що це буде один з найкращих заводів», – зазначив Садовий.

Додамо, що у листопаді цього року Львівська мерія оголосила про намір придбати за земельну ділянку для нового міського сміттєзвалища і будівництва там сміттєсортувального комплексу. 

Згідно з інформації, що опублікована  на сайті Львівської міськради, прийом пропозицій тривав до 23 грудня, а земельна ділянка повинна бути розташована у межах Львівської області та мати площу 25-30 га.

Окрім цього, на сайті міськради зазначається, що у випадку набуття права користування земельною ділянкою від органів місцевого самоврядування – додаткове постійне відрахування місцевій громаді – 50 грн. за 1т  твердих побутових відходів. У разі спільного використання існуючого полігону ТПВ – рекультивація та подальша експлуатація полігону буде здійснюватися за фінансової підтримки Львівської міської ради та за  екологічними стандартами країн Євросоюзу під супроводом європейських фахівців.

У міськраді наголошують, що експлуатація нового полігону ТПВ та сміттєсортувального комплексу  буде здійснюватись  за проектом та за нормами,  які відповідають екологічним стандартам країн Євросоюзу і під супроводом європейських фахівців.

Читайте також на нашому сайті:

У Львові шукатимуть інвесторів для будівництва канатної дороги до Високого замку і створення «Музею кіно».

Міська влада Львова змінила правила розгляду електронних петицій (ФОТО).

Куди піти у Львові цього тижня: цікаві події з 26 по 30 грудня, які варто відвідати