«Монастир», який закидали коктейлями Молотова, просив Путіна ввести війська в Україну

logo
110912_monastir_jakij_zakidali_koktejljami_molot.jpeg


14 липня в 00:19 надійшло повідомлення про пожежу в приміщенні жіночого монастиря на вул. Шкільної в селищі Брюховичі (Львівська міська рада).

Як встановили правоохоронці, невідомі кинули в фасад будівлі п’ять пляшок з горючою речовиною.

Черниці «монастиря» догналітів раніше закликали Путіна ввести війська в Україну й висловлювалися проти вступу України в ЄС, повідомляє 24Канал.

Крім того, догналіти захоплювали церкви, привертали до себе неповнолітніх і спонукали вірних переписувати на церкву майно.

При цьому після нічної пожежі (вогонь пошкодив фасад будинку та два вікна на першому та другому поверхах) 20 мешканок «монастиря» так званої Української правовірної греко-католицької церкви звернулися за медичною допомогою.

«14 липня в обласну лікарню в приймальне відділення було доставлено 20 осіб, у яких була підозра на отруєння чадним газом. Це були жінки, які проживають в «монастирі» у селищі Брюховичі. Щоб підтвердити цей діагноз, треба було зробити аналіз крові на карбоксигемоглобін. Від здачі крові для цього аналізу всі 20 осіб відмовилися», – прокоментувала черговий лікар Львівської обласної клінічної лікарні Вікторія Андрусяк.

Що стосується самої події, обставини зараз з’ясовують правоохоронці. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

«Попередньо встановлено, що з-за паркану на територію монастиря, в якому проживає 30 чоловік, були кинуті п’ять пляшок із запальною сумішшю, чотири з яких загорілися. Одна пляшка з сумішшю не розбилася. Пожежу було локалізовано», – розповіли в прес-службі поліції Львівської області.

За матеріалами: inforesist.org

А поділитися?