На Дрогобиччині вшанували пам’ять видатного військового

logo
79147_na_drogobichchini_vshanuvali_pam_jat_vida.jpeg


У неділю, 2 квітня, у с. Верхній Дорожів Дрогобицького району відбулися урочистості з нагоди 110-х роковин від дня народження начальника головного штабу УПА генерал-хорунжого Дмитра Грицая-Перебийноса, передає ДРОГОБИЧ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Дрогобицької РДА.

У межах заходів представники влади та громадськості поклали квіти до пам’ятника видатному військовому. Опісля священики відслужили чин панахиди, також відбулось урочисте віче.

До присутніх звернувся перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, який подякував жителям Дрогобиччини за те, що вони шанують та зберігають пам’ять про свого видатного земляка.

“Великий військовик Дмитро Грицай-Перебийніс є прикладом патріотизму та дороговказом того, як нам сьогодні будувати Україну. Його життя – це боротьба за те, щоб прийдешні покоління народжувалися і жили у вільній незалежній Україні, – зазначив Ростислав Замлинський. – Пишаймося своїми героями і кожен на своєму місці робімо все, щоб ми і всі наступні покоління гордилися нашою державою”.

В урочистому віче взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора, депутат обласної ради Михайло Задорожний, почесна громадянка Дрогобича, опікунка сестер Степана Бандери Анна-Володимира Рудник, учасники національно-визвольної боротьби, учасники АТО, школярі-члени сокільських організацій, учасники художньої самодіяльності Дрогобиччини, духовий оркестр військової частини А 1108, мешканці села.

Джерело: ДРОГОБИЧ СЬОГОДНІ

Читайте также:
57-летняя модель удивила своими формами
Правила здорового похудение без диет
Назван самый сексуальный холостяк Земли
Самые страшные места в мире
Как заработать миллион, весьма необычные способы


Реклама

А поділитися?