На “гарбузову ніч” запрошує львів`ян музей народної архітектури та побуту

logo
33795_na_garbuzovu_nich_zaproshue_lviv_jan_muze.jpeg


Музей народної архітектури та побуту у Львові запрошує всіх оїочих на “Гарбузову ніч”, що запланована на 29 жовтня 2016 року. Сутінки додадуть таємничості музею просто неба, де, ніби в українському селі, оживуть давні обряди та звичаї повязані із легендарною городиною — гарбузом.

Ви матимете можливість:- заграти на гарбузі та стати учасником оркестру народних музичних інструментів;- почути неймовірні історії про цілющі властивості гарбуза та взяти участь у майстер-класі із виготовлення оберегу;- продегустувати свіжовичавлену гарбузову олію у хаті-олійні;- стати свідком «Сватання із гарбузовим кінцем»;- у водяному млині із мірошником посмакувати відваром трав з гарбузовим медом;- завітати на фотозону «Родичі гарбузові»- потрапити на дегустацію: гарбузового фрі, гарбузових цукатів, гарбузівочки!!!- взяти участь у гарбузових турнірах, жартівливих… конкурсах, а також у забаві — «Швидкі побачення-залицяння (Speed Dating) по-українськи, але без гарбузів!

Весела забава, ватра, запальна пісня обігріють Вас та надовго залишать теплі спогади у Ваших серцях.

Тривалість — 2 год.Початок вечірки – 17.30, 18.15, 19.00, 19.30Вартість екскурсії – 150.00 грн.

Обов’язкова реєстрація та купівля квитків зазделегідь на https://ticketclub.com.ua/event/3441/ або в касах Ticketclub, що знаходяться за адресою вул. Галицька 1 (2-й поверх),антикафе Communa (працює цілодобово) або по вул. вул. С. Крушельницької 3, антикафе Come in … (з 10:00-23:00)

А поділитися?Вам має сподобатись...