«На каву»: львів’ян запрошують долучитися до благодійного проекту

logo
39100_na_kavu_lviv_jan_zaproshujut_doluchitisja.jpeg


Львівський міжнародний благодійний фонд «Сестри Даліли» разом з PHURDA пропонують львів’янам взяти участь в благодійному проекті «На каву» або Врятуй життя сироти разом з відомою людиною. Проект полягає в тому, що пропонуючи благодійний внесок, кожен отримує можливість зустрічі за кавою з відомою особистістю і допомагає врятувати життя дитини.

Благодійні внески будуть спрямовані для Аліни Дідусенко, 11.06.2000 р.н., дитини-сироти, яка потребує трансплантації органу серце-легені у Індії, клініка «Global Hospital & Health City». Кошти потрібні на перебування та харчування у Індії, на час до та після трансплантації.

Для того щоб прийняти участь потрібно подавати за посиланням заявку. Той, хто запропонує найбільшу суму благодійного внеску (мінімальна ставка 200 гривень) – буде обраний для зустрічі з відомою людиною.

Зустріч за кавою можна буде виграти з Катериною Кіт-Садовою (перша леді Львова), Віктором Винником (соліст гурту «Мері»), Наталкою Карпою (співачка), Ігорем Худоб’яком (футболіст ФК «Карпати»), Андріяном Гутником (депутат Львівської міської ради), Лесиком (DZIDZ OFF), Остапом Дроздовим (журналіст, ведучий програми «Прямим текстом»).

Обраний(на) для зустрічі повинен внести благодійний внесок, що підтверджується квитанцією або документом, що засвідчує особу.

Дедлайн пропозицій відбудеться 20 листопада. Зустріч відбуватиметься у ресторані «Дель Песто» («Del Pesto»), що за адресою: м. Львів, вул.Костюшка, 6.

Детальна інформація на сайті poryatunok.info.

Проект "На каву"

А поділитися?Вам має сподобатись...