На Львівщині 22-річна вчителька наклала на себе руки

logo
129060_na_lvivwini_22_richna_vchitelka_naklala_n.jpeg


У середу, 6 вересня, у Буську наклала на себе руки 22-річна співачка та вчителька Маріанна Грушицька. Про це повідомив депутат обласної ради Львівщини Петро Жукровський на своїй сторінці у Facebook.

«Вона була талановитою вокалісткою, керівницею дитячого ансамблю «Квіти надії», багато років виступала на районній та обласній сцені. Останнім часом Маріанна проводила багато патріотичних і благодійних заходів: вечір пам’яті Кузьми, благодійний вечір «Відкрий серце» на підтримку сімей, які постраждали від війни на Сході України, фестиваль родинної творчості», – написав депутат.

Як розповіла ZAXID.NET речниця Національної поліції Львівщини Світлана Добровольська, повідомлення про самогубство надійшло 6 вересня, дівчина повісилася на горищі.

«Брат виявив тіло своєї сестри на горищі приватного будинку. На місці працювала оперативна слідча група, ознак насильницької смерті нема, попередня версія – самогубство. Слідчі з’ясовують обставини події та чекають висновків експертів», – розповіла Світлана Добровольська.

А поділитися?