На Львівщині через негоду «Укравтодор» обмежив рух на дорогах загального користування

logo
38912_na_lvivwini_cherez_negodu_ukravtodor_obme.jpeg


Державне агентство автомобільних доріг України повідомляє про тимчасове обмеження руху на дорогах загального користування Львівської області. Про це інформує «Укравтодор» на своїй сторінці у Фейсбук.

«13 листопада з метою збереження здоров’я та життя учасникам дорожнього руху, недопущення заторів в русі та розчищення доріг від снігу тимчасово обмежено рух на дорогах загального користування у Львівській області», – йдеться у повідомленні.

Точного часу обмеження руху у «Укравтодорі» не називають, як повідомила ZAXID.NET речниця Патрульної поліції Львова Катерина Рибій, про відновлення руху у звичному режимі буде окреме розпорядження «Укравтодору» та ЛОДА.

«Заїзд великогабаритних машин в місто сьогодні обмежений. Є також визначені спеціальні місця для тимчасового відстою транспорту. Станом на 17:00 залишається корок авто біля населеного пункту Зубра», – розповіла Катерина Рибій.

З переліком визначених місць тимчасового відстою автотранспорту можна ознайомитися – тут. Окрім того, інформаційні щити з переліком місць відстою встановлено на усіх дорогах державного значення на межі Львівської області.

Як повідомила заступниця голови Львівської ОДА Ірина Гримак, великогабаритний транспорт, який пересувається сьогодні автошляхами Львівщини, виявився технічно неготовим до руху під час таких складних погодних умов.

«На деяких відтинках доріг державного значення кілька фур зупинилися, через що утворилися затори. Щоб запобігти повторному виникненню таких ситуацій, керівництво ЛОДА прийняло рішення скерувати великогабаритний транспорт у визначені місця тимчасового відстою», – повідомила Гримак.


Реклама

А поділитися?