На Львівщині голова ОДА зустрівся із представниками молодіжних громадських організацій(+фото)

logo
na_lvivwini_golova_oda_zustrivsja_iz_predstavnikami_molodizhnih_gromadskih_organizacij_foto.jpg


У п’ятницю, 8 липня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із представниками молодіжних громадських організацій Львівщини. На зустрічі також були присутні керівники органів виконавчої влади та громадських організацій, які працюють з молоддю та реалізовують державну молодіжну політику.

На нараді були присутні представники 15 молодіжних громадських організацій Львівщини. Під час зустрічі, зокрема порушувались питання запровадження підтримки структурними підрозділами облдержадміністрації на конкурсних засадах проектів, розроблених неурядовими громадськими організаціями.

За словами учасників зустрічі, молодь готова долучатись до розробки галузевих програм, працювати у напрямку залучення міжнародної технічної допомоги, розвивати масовий спорт та залучати до цього осіб з інвалідністю.

Голова облдержадміністрації Олег Синютка також наголосив на важливості залучення молодіжних громадських організацій до реалізації державної політики щодо молоді, а також залучення молодих спеціалістів до роботи органів виконавчої влади та підготовку нових кадрів.

Ще один важливий блок питань, який проговорювали стосувався сімейної політики та підготовки молоді до служби у лавах Збройних сил України.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...