На Львівщині поліція виявляє бездоглядних дітей

logo
na_lvivwini_policija_vijavljae_bezdogljadnih_ditej.jpg


На Львівщині поліція виявляє бездоглядних дітей

Працівники Кам’янка-Бузького відділу поліції проводять профілактичні рейди з метою виявлення дітей, котрі залишилися без догляду дорослих та їх подальшого соціального влаштування.

Про це повідомляє прес-служба поліції Львівської області.

Так, 6 липня від голови Дернівської сільської ради надійшло повідомлення про те, що у одній з сімей діти виховуються неналежним чином. Під час огляду помешкання капітан поліції Христина Лоза виявила двох малолітніх дітей, котрі були зачинені у будинку. Батько у той час був на роботі, матері вдома теж не було.

Як встановили правоохоронці, матір неповнолітніх систематично ухилялась від виконання обов’язків з виховання дітей. На неї було складено адміністративний протокол за ч.1 ст.184 КУпАП. Дітей поліцейські скерували на медичне обстеження.

Того ж дня капітан поліції працівники Кам’янка-Бузького відділу поліції спільно з працівниками служби у справах дітей відвідали одну із родин у одному з сіл Батятичівської сільської ради. Троє малолітніх дітей перебували з незнайомою жінкою, котра пояснила, що місцеперебування матері дітей невідоме, а батько відбуває покарання за вчинення правопорушення. Найменша тримісячна дитина була нездорова, а умови у яких проживали діти були визнані непридатними. Дітей було скеровано в Кам’янка-Бузьку центральну району лікарню, де на даний час проводять їх медичне обстеження.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

А поділитися?Вам має сподобатись...