На Львівщині селяни з сапами побили поліцейських, «захищаючи» п’яного підлітка-водія

logo
34234_na_lvivwini_seljani_z_sapami_pobili_polic.jpeg


На Львівщині селяни побили двох поліцейських, які намагалися затримати водія-порушника.

Як стало відомо PRESS-ЦЕНТР з власних джерел, 24 жовтня поблизу одного із сіл Жовківського району наряд поліції зауважив автомобіль «Жигулі», який рухався, порушуючи правила дорожнього руху. На вимогу поліцейських зупинитися, водій лише додав газу і на швидкості «влетів» у населений пункт. Біля одного з будинків автівка зупинилася, з неї вискочив молодий чоловік і забіг до будівлі.

І тут почалося: з будинку до поліцейських вийшло кілька жінок і чоловіків «озброєних» сапами, які почали доволі агресивно відганяти від обійстя правоохоронців, чоловіки, застосовуючи силу, намагалися повалити поліцейських на землю, а жінки прагли поцілити в них сапами… Сам порушник, через якого виникла «буча»,  з хати не виходив.

Щоб зупинити агресію селян, працівникам поліції довелося викликати на підмогу інші екіпажі поліції.

Коли врешті-решт пристрасті вгамувалися, поліцейські з‘ясували, що за кермом «Жигулів» перебував 17-річний місцевий житель. Юнак пояснив, що не зупинився на вимогу поліцейських, бо… не має водійських прав. Результати медичного освідчення до того ж показали, що неповнолітній перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Свою агресивну поведінку селяни пояснили просто: «хлопця жалко». Щоправда, питання, якби п’яний «хлопець» накоїв лиха на колесах, як тоді – залишилося без відповіді….

Двоє поліцейськими звернулися до медиків, в них діагностували забої та розтягнення.

А ось селянам доведеться відповідати за умисне заподіяння працівникам правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв`язку з виконанням цим працівником службових обов`язків, що передбачає позбавлення волі терміном до п’яти років. Адже саме за цією статтею Кримінального кодексу відкрито кримінальне провадження за фактом подій, які сталися вчора в одному із сіл на Львівщині.

Олександра КОРНІЄНКО.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...