На Львівщині тренуються військові сапери

logo


18:20 11 липня 2016 р.

Фото: прес-служба міністерства оборони України

В інженерному полку на Львівщині основна увага приділяється питанням розмінування місцевості, мінним загородженням поблизу блокпостів, відбиття нападів на блокпост з боку диверсійно-розвідувальних груп ворога, а також проведення інженерної розвідки місцевості.

«В інженерному полку на Львівщині тривають заняття з бойової підготовки під час яких досвідчені воїни-сапери, які виконували бойові завдання в районі проведення АТО на сході України, передають досвід військовослужбовцям – повідомили сьогодні, 11 липня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли подробиці:

«На заняттях основна увага приділяється питанням розмінування місцевості, мінним загородженням поблизу блокпостів, відбиття нападів на блокпост з боку диверсійно-розвідувальних груп ворога, а також проведення інженерної розвідки місцевості. На одному із навчальних місць військовослужбовці інженерної військової частини відточували майстерність у розмінуванні місцевості.

Для більш ефективного виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів до складу інженерно-саперного відділення залучено кінологічний розрахунок із собакою. За легендою занятт,я інженерно-саперна група отримала завдання розмінувати ділянку місцевості на підступах до покинутого блокпосту та утримати його до підходу основних сил, зокрема, за допомогою мінно-вибухових загороджень.

На іншому навчальному місці особовий склад підрозділу відпрацьовував питання пов’язані із розмінуванням дороги за допомогою інженерно-розвідувальної машини ІРМ-2. Слід відзначити, що керівники занять на навчальних місцях постійно звертали увагу особового складу на правильність роботи саперів під час виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів різними методами».

А поділитися?