На Львівщині третій день шукають зниклого на ставі АТОвця

logo
129216_na_lvivwini_tretij_den_shukajut_zniklogo_.jpeg


08.09.2017, 09:43

Атовец, пропал, на пруду, Олег КовальчукУ Буському районі вже третій день тривають пошуки зниклого на місцевому ставі АТОвця. Про це повідомляє “Буське радіо”. 

Вночі 6 вересня на території Красненського ставка сталася бійка. Як розповідають жителі селища Красне, побилися троє молодих чоловіків, жителі села Острів та Журатин, та шестеро, вірогідно, працівників охорони водного об’єкту. Один з потерпілих розповів “Буському радіо”, що двох хлопців побили, зв’язали руки та примусово утримували більше двох годин. Доля третього чоловіка – Ковальчука Олега Васильовича – невідома. Згідно розповіді, рятуючись від побоїв, демобілізований учасник АТО, житель с. Острів, 1984 року народження, стрибнув у воду, від тоді його більше ніхто не бачив. Вранці 7 вересня дня районні полісмени та водолази розпочали пошуки зниклого.

У коментарі журналістам редакції заступник начальника-начальник слідчого відділу Буського відділення поліції Камянка-Бузького відділу поліції ГУНП у Львівській області Мар’ян Діжак зіслався на таємницю дослідчого розслідування і зазначив, що допоки не завершаться усі слідчі дії у кримінальному провадженні, жодної інформації правоохоронці не мають права надавати.

До пошуків долучилися місцеві мешканці, які вважають, що пошук ведеться занадто повільно. Прес-служба Держслужби з надзвичайних ситуацій у Львівській області запевняє, що водолази продовжать пошуки 8 вересня. Проте кажуть, що це був рибалка, який пішов на риболовлю на місцеве приватне озеро та не повернувся. На березі озера виявлено його гумові чоботи.

В Бусском районе уже третий день продолжаются поиски пропавшего на местном пруду АТОвца. Об этом сообщает “Бусское радио”. 

Ночью 6 сентября на территории Красненского ставка произошла драка. Как рассказывают жители поселка Красное, подрались трое молодых мужчин, жители села Остров и Журатин, и шесть, вероятно, работников охраны водного объекта. Один из пострадавших рассказал “Бусскому радио”, что двух парней избили, связали руки и принудительно удерживали более двух часов. Судьба третьего человека – Ковальчука Олега Васильевича – неизвестна. Согласно рассказу, спасаясь от побоев, демобилизованный участник АТО, житель с. Остров, 1984 года рождения, прыгнул в воду, с тех пор его больше никто не видел. Утром 7 сентября день районные полицейские и водолазы начали поиски пропавшего.

В комментарии журналистам редакции замначальника-начальник следственного отдела Бусского отделения полиции Каменка-Бугского отдела полиции ГУНП во Львовской области Марьян Дижак сослался на тайну доследственного расследования и отметил, что пока не завершатся все следственные действия в уголовном производстве, никакой информации правоохранители не имеют права предоставлять.

К поискам подключились местные жители, которые считают, что поиск ведется слишком медленно. В пресс-службе Госслужбы по чрезвычайным ситуациям во Львовской области заверяют, что водолазы продолжат поиски 8 сентября. Однако их версия – это был рыбак, который пошел на рыбалку на местное частное озеро и не вернулся. На берегу озера обнаружено его резиновые сапоги.


Реклама

А поділитися?