На Львівщині тривають міжнародні навчання «Кленова арка-2016»

logo
38164_na_lvivwini_trivajut_mizhnarodni_navchann.png


 Листопад 10, 2016

5473_p_03_img_0004Цього тижня на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки розпочалися багатонаціональні командно-штабні навчання «Кленова арка-2016» за участю понад двохсот армійців з України, Польщі, Литви. Досвідченні офіцери ЗС Канади є на навчаннях головними інструкторами. Збройні Сили України на цих військових маневрах представляють воїни 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ВДВ, переважна більшість яких має досвід участі в бойових діях в районі АТО. Навчання триватимуть близько двох тижнів. Вони сприятимуть покращенню міжнародних військових відносин між збройними силами країн-учасниць і підвищенню рівня взаємодії багатонаціональних сил.

— Розвиток подій у світі і Східній Європі засвідчує особливу актуальність проведення таких навчань, адже в наш час однією зі складових національної безпеки є участь у системі колективної безпеки. Наявність підготовленої боєздатної військової складової — важлива умова забезпечення дотримання міжнародного права і виконання міжнародних договорів. Ми демонструємо готовність та здатність спільно відповідати на гібридні загрози, тренуємо визначені багатонаціональні компоненти та національні елементи системи оборони в управлінні операціями з реагування на кризові ситуації, — зазначив командир 80-ї окремої десантно-штурмової бригади полковник Володимир Шворак.

До маневрів залучений особовий склад управління литовсько-польсько-української бригади, який опрацьовує питання взаємодії і сумісності штабів приданих підрозділів.

Василь ЛАБАЙ

Facebook

Twitter

Vkontakte

Одноклассники

Google+

Схожi записи:


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...