На Львівщині урочисто завершився міжнародний вишкіл “Кленова арка-2016”

logo
40361_na_lvivwini_urochisto_zavershivsja_mizhna.jpeg


5 канал

У навчаннях взяли участь майже 200 армійців з України, Польщі, Литви та Канади

Багатонаціональні командно-штабні навчання “Кленова арка” урочисто завершилися на Яворівському полігоні на Львівщині. Маневри, які тривали близько двох тижнів, відбувалися під наставництвом канадських інструкторів за участі військовослужбовців Збройних Сил України, Литви та Польщі. Про це повідомляє “5 канал”.

На урочистості з’їхалися гості з країн-учасниць навчання. Вони могли оглянути роботу підрозділів та поспілкуватися з військовослужбовцями. Міжнародні навчання об’єднали майже 200 армійців з чотирьох країн: України, Польщі, Литви та Канади. Україну представляли військовослужбовці 80-ї десантно-штурмовох бригади.

“Ми маємо потребу у таких навчаннях. Ми покращуємо взаємодію у, так би мовити, міжнародному середовищі, проходимо всі етапи планування відповідно НАТівських стандартів. На сьогодні ми провели три важливих операції по стабілізаційним діям, оборонним діям, і проводимо уже контрнаступальні дії з відновленням лінії розмежування, що, можливо, стане у нагоді і є притаманним для наших військ у зоні проведення АТО”, – пояснює командир 1-го  десантно-штурмового батальйону 80 десантно-штурмової бригади ЗСУ Олег Баляс.

Сценарій військових маневрів був реалістичним та динамічним. Особливістю вишколу було те, що мова спілкування під час тренувань – виключно англійська, що не створювало для бійців жодного мовного бар’єру.

“Ми пишаємося співпрацею з Польщею, Україною та Литвою. Міжнародне співробітництво – важка праця, але вона потрібна для того, щоб забезпечити оборону наших країн. Це дуже гарний досвід”, – повідомив командир 5-ї дивізії Збройних Сил Канади Карл Тюрен.

Дивіться також: “Стрільби по паперових мішенях і не тільки”: як проходять навчання у зоні АТО

А поділитися?Вам має сподобатись...